MY TŘI KRÁLOVÉ JDEME K VÁM 2017

8. 1. 2017

MY TŘI KRÁLOVÉ JDEME K VÁM...

cimg9614.jpg

cimg9588.jpg cimg9618.jpg

V pátek 5. ledna, kdy jsme si připomínali svátek Tří králů, byla při mši svaté požehnána voda, křída a kadidlo.Tříkrálové koledování se v Dolním Benešově, Zábřehu a okolních městech a vesnicích uskutečnilo v sobotu 7. ledna 2017. Ani velký mráz neodradil skupinky koledníků od hlasitého zpěvu a koledování.

Díky patří všem koledníkům a všem, kteří jim otevřeli své domovy.

více fotek ve fotogalerii:

PODĚKOVÁNÍ

Upřímné poděkování a Pán Bůh zaplať všem dárcům, jenž přispěli v rámci Tříkrálové sbírky dne 7.1.2017 v Dolním Benešově a Zábřehu.

Děkujeme panu faráři za požehnání koledníkům a za vytvoření nezbytného zázemí ve farním sále.

Malým koledníkům děkuji za jejich hrdinský čin, kdy se nezalekli ani velkých mrazů a přesto vyšli pomoci dobré věci. Koledníci ocenili nejen Váš příspěvek do kasičky Charity, ale hlavně také i vstřícné přivítání u Vašich dveří a péči, které se u Vás dostávalo.

Děkujeme za malá pohoštění a nabídku teplého čaje, jenž jste jim malinko zjednodušili a zpříjemnili letošní koledování.

V letošním roce byla vykoledována částka 88 700 Kč

Dolním Benešov 72 100 Kč

Zábřeh 16 600 Kč.

(Pro srovnání: v loňském roce 2016 to bylo 85 333 Kč.)

J. Kalužová
                                                                                            Jana Kalužová