Celoročně zapůjčení -pronájem- fary v Písařově

13. 1. 2024

Nabízíme celoročně zapůjčení -pronájem- fary v Písařově.

Chvála Kristu,
zdravím vás z farnosti Písařov.
Nabízíme celoročně zapůjčení -pronájem- fary v Písařově.

• Vhodné k pořádání táborů, chaloupek , pro společenství, k víkendovkám, pro rodiny s dětmi, pro ty, kteří mají rádi klid a krásnou přírodu.
  • Písařov se nachází v podhůří Jeseníků a Orlických hor - v létě možnost turistiky, v zimě lyžování.
  • Kapacita fary je 30 lidí, v létě je možnost ještě postavení vlastních stanů na zahradě.
  • Pro zimní pobyt je celá fara vytápěná automatickým kotlem /topení obstarává správce fary/.V létě možno domluvit koupání v bazénu v Penzionu Kocanda – na začátku obce.

Vše, co by vás mohlo zajímat,najdete na

http://fara-pisarov.cz/  ,nebo ráda zodpovím e-mailem či telefonicky. Farnost Písařov je spravována duchovním správcem o. Vitalijem Molokovem z Červené Vody /v Písařově kněz není/,spadá do děkanátu Zábřeh na Moravě.

Pokud vás naše nabídka zaujme, rádi vás u nás přivítáme.
S přáním všeho dobrého

Hlásná Alena, farnost Písařov