Na co se těšíme?

POUTNÍ ZÁJEZDY V ROCE 2018

Římskokatolická farnost a MO KDU-ČSL Dolní Benešov pořádají v letošním roce tyto poutní zájezdy:

Pátek 13. dubna: Půldenní poutní zájezd do nedalekého polského poutního místa Turza Ślaska. Cena zájezdu je 80,- Kč.

Sobota 12. května: Pouť Rádia Proglas a TV Noe na Velehrad. Cena zájezdu je 400,- Kč.

Úterý 17.(24.). července: Poutní zájezd autobusem do Ostravy - Hrabové, kde bychom měli mít v kostele mši svatou + prohlídku a poté navštívit ještě jeden ostravský kostel, kde bude krátká pobožnost. Cena 80,- Kč.

Pátek 3. srpna: Pouť na noční křížovou cestu do Zlatých Hor. Mše svatá v Krnově či okolí Krnova. Cena zájezdu je 200,- Kč.

Neděle 19. srpna: Hlavní pouť na Hrabyni. Cena zájezdu je 60,- Kč.

Sobota 22. září: Pouť do Rud u Ratiboře (organizuje MVDr. Koska).

Přihlášky přijímá paní Terezie Kubíková a Vilibald Švančar, prosíme o včasné přihlášení, abychom při případném nenaplnění autobusu u jednotlivých zájezdů mohli oslovit okolní farnosti. Těšíme se na vaši účast.

VŠ + PKF

Termíny udělování svátosti křtu v roce 2018

(z mimořádných důvodů mohou být termíny s předstihem pozměněny)

Neděle v 11.00:

7.1. , 4.2.

Příspěvky

Budeme prožívat ve farnosti ve 2. pololetí 2017

3. 7. 2017

POUTNÍ ZÁJEZDY V ROCE 2017

4. 4. 2017

Odvodnění kostela sv. Martina - Můžeme oznámit, že v letošním roce zahájíme...

4. 1. 2016