Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalové odpoledne v Zábřehu

5. 7. 2016

Fotbalové odpoledne v Zábřehu

fotb-1.jpg

 

V neděli  19.6.2016 se uskutečnil IV. ročník fotbalového utkání mezi mužstvem kněží Ostravsko-opavské diecéze a mužstvem „chlopů“ z Kolovratu. Fotbalové klání proběhlo již tradičně na fotbalovém hřišti v Zábřehu.

Do diváckých ochozů přišlo neuvěřitelné množství lidí, kteří tleskali každé povedené fotbalové akci i každému gólu. Diváci povzbuzovali obzvláště silně družstvo kněží, kteří přijeli na zábřežské hřiště v počtu 16 (13 hrajících kněží, 1 hrající čerstvě vysvěcený jáhen a dva nehrající kněží – diváci; pomohli ještě 2 nekněží – otcovéJ) a hráli s velkou chutí a obrovským nasazením. V tomto krásném fotbalovém odpoledni zvítězili všichni, kteří přijali pozvání našeho pana faráře Kuchaře, který je otcem myšlenky těchto fotbalových utkání.  Příjemnou atmosféru nedělního odpoledne podpořila hudba skvělých muzikantů (pan Josef Postulka, Richard Novák a spol.) a písně v podání Marka Mrkvy. Rovněž počasí nám všem přálo.

 

Nesmíme zapomenout ani na malé šikovné fotbalisty, kteří hráli na začátku akce. Na závěr odpoledne pak přišlo překvapení. Poprvé se střetly „Dolnobenšovské štiky“ se „Sestrami v akci“ – tedy odvážná děvčata z  Dolního Benešova s ještě odvážnějšími děvčaty ze Zábřehu. Fotbalové zákroky některých děvčat byly opravdu obdivuhodné.

Diváci ze širokého okolí odcházeli domů velmi spokojeni. Panu faráři proto patří velké poděkování za organizaci takto úspěšné akce.

Pro úplnost doplňujeme výsledky všech tří klání:

Děti – červení x černožlutí: 7:5

Kněží x Kolovrat: 7:7

Dolnobenešovské štiky x Sestry v akci: 2:0

 

Již se těšíme na pátý ročník tohoto utkání.

Farníci ze Zábřehu

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář