Jdi na obsah Jdi na menu
 


POUTNÍ ZÁJEZDY V ROCE 2017

4. 4. 2017

POUTNÍ ZÁJEZDY V ROCE 2017

 

Římskokatolická farnost a MO KDU-ČSL Dolní Benešov pořádají v letošním roce tyto poutní zájezdy:

 

Pátek 5. května: Pouť na noční křížovou cestu do Zlatých Hor. Mše svatá v kostele sv. Acháce v Dolním Údolí a krátká prohlídka kostela sv. Jana Křtitele v Horním Údolí. Odjezd autobusu v 17:30 z parkoviště u nákupního střediska v Dolním Benešově se zastávkami u Štiky a v Zábřehu u kostela. Cena zájezdu je 200,- Kč.

 

Sobota 27. května: Pouť Rádia Proglas a TV Noe na Svatý Hostýn. Odjezd autobusu v 7:00 hod z parkoviště u nákupního střediska v Dolním Benešově se zastávkami u Štiky a v Zábřehu u kostela. Mše svatá je v 10:15 hod. Cena zájezdu je 200,- Kč.

 

Středa a čtvrtek 28.-29. června: Připravujeme pouť na Svatou Horu u Příbrami a okolí (Plasy, Mariánská Týnice, Plzeň, tábor Vojna apo0d.). Cena zájezdu je 1500,- Kč.

 

Neděle 2. července: Odpoledne zájezd do Kobeřic na primiční mši svatou P. Michala Slaniny, čas a místo odjezdu autobusu bude upřesněno, cena 50,- Kč.

 

V době prázdnin některé úterý (1. polovina srpna), chystáme zájezd autobusem do Ostravy - Zábřehu, kde bychom měli mít v kostele Svatého Ducha  mši svatou a krátkou besedu. Cena 50,- Kč.

 

Přihlášky přijímá paní Terezie Kubíková a Vilibald Švančar, prosíme o včasné přihlášení, abychom při případném nenaplnění autobusu u jednotlivých zájezdů mohli oslovit okolní farnosti. Těšíme se na vaši účast.